Jdi na obsah Jdi na menu
 


,maer

:: STŘÍLEČKY ONLINE ::

 
 

Tesla (střílečky)

hodnocení: Hodnocení: 5
 
 

Světoznámý vědátor a vynálezce Nikola Tesla se v online hře Tesla ocitnul ve velkých nesnázích. Vědeckému pokroku nepřející protivníci se totiž rozhodli vzít jeho elektrickou věž ztečí.

Světoznámý vědátor a vynálezce Nikola Tesla se v online hře Tesla ocitnul ve velkých...

1.8MB
Podobné Spustit
 
 

Desert Moon (střílečky)

hodnocení: Hodnocení: 5
 
 

Jak již napovídá samotný název, drsná online střílečka Desert Moon se odehrává na Měsíci, tomto blízkém a nehostinném kosmickém souputníkovi naší modré planety Země.

Jak již napovídá samotný název, drsná online střílečka Desert Moon se odehrává na Měsíci,...

6.1MB
Podobné Spustit
 
Ultimate Assassin 2 (střílečky)

Staňte se ve hře Ultimate Assassin 2 elitním nájemným zabijákem a v každém z osmnácti levelů připravte o život zeleného chlapíka. Pohybujte se nepozorovaně po herním území a vyhýbejte se pozorným strážím.

2.7MB Podobné Spustit
Gunblood (střílečky) hodnocení: Hodnocení: 5
Gunblood (střílečky)

Vynikající online střílečka Gunblood připomene všem hráčům prostředí Divokého západu a umožní vám zažít atmosféru soubojů na život a na smrt, ke kterým běžně docházelo mezi odvážnými pistolníky.

1.8MB Podobné Spustit
Legend of Johnny (střílečky)

Hlavní hrdina bojové hry Legend of Johnny si rozumí se sečnými i střelnými zbraněmi a má rozhodně pro strach uděláno! Partička bezskrupulózních zločinců unesla jeho přítelkyni a Johnny ji musí zachránit.

12.6MB Podobné Spustit
Steam Droid (střílečky) hodnocení: Hodnocení: 5
Steam Droid (střílečky)

V povedené online střílečce Steam Droid přijměte identitu sympatického červeného hrdiny a pokuste se pobít všechny nepřátele, kteří usilují o váš drahocenný život. Uspět v této hře nebude nic lehkého.

2.3MB Podobné Spustit

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High Blood Stress and Heart Blight

(AUnfaNninc, 30. 7. 2018 16:33)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-bien-prendre-le-cialis/